Přejít na hlavní obsah

Značka Vest obhájila prestižní ocenění Czech Superbrands i v roce 2022

Značka Vest obhájila prestižní ocenění Czech Superbrands i v roce 2022

Na slavnostním Galavečeru v Národním domě na Vinohradech v Praze, převzala Jana Večerková ocenění Czech Superbrands 2022 pro značku VEST.

Pečeť Superbrands získávají značky s vynikající pověstí – zákazníci si s nimi spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Od svého vzniku ve Velké Británii si projekt získal celosvětové uznání a dnes je cena Superbrands uznávána jako speciální ocenění, které na základě sjednocených kritérií a metod každoročně identifikuje nejlepší z nejlepších značek ve více než 90 státech na pěti kontinentech.

Společnosti se do výběru elitních značek Superbrands nepřihlašují, protože jsou vybírány podle prestiže, inovativnosti a povědomí o značce na českém trhu. Pečeť kvality Superbrands odráží sílu, stabilitu a vytrvalost oceněných značek a jejich schopnost posouvat hranice, inovovat a neustále se zlepšovat. Hovoří za ně jejich obchodní výsledky a síla jejich značky. Aby se značky staly Superbrandy, musí mít nejen skvělé produkty a služby, ale také vynikající renomé a silný příběh.