Přejít na hlavní obsah

Vest představil své produkty na veletrhu ISM 2020

Vest představil své produkty na veletrhu ISM 2020

Výrobci, dodavatelé, nákupčí z obchodních řetězců, technologové… Ti všichni se na přelomu ledna a února zúčastnili tradičního mezinárodního veletrhu ISM v Kolíně nad Rýnem, který je zaměřený na sladkosti a slané pochutiny a největším veletrhem svého druhu na světě. A naše česká firma Vest se svým stánkem zde samozřejmě nemohla chybět!

Naše zlínská společnost Vest se veletrhu zúčastnila spolu s dalšími českými firmami pod záštitou české vládní agentury Czech Trade. Na veletrh jsme vyrazili se všemi našimi nejnovějšími produkty (Precle, tyčinky Vestky XL, Vánoční mix), ale také s tradičními a oblíbenými výrobky, které mají oblibu po celém světě (tenké tyčinky Vestky, Quadro mix). Veletrhu se osobně zúčastnila i Jana Večerková, zakladatelka a jednatelka společnosti Vest.

Čtyřdenního veletrhu se podle oficiálních statistik zúčastnilo 1 774 vystavovatelů a 37 tisíc návštěvníků ze 148 zemí světa. Bylo nám ctí vystavovat na veletrhu podobného rozsahu a těšíme se na všechny nové zakázky, které jsme v Kolíně nad Rýnem získali.

Podívejte se na videoreportáž z letošního veletrhu ISM.