Přejít na hlavní obsah

Vest v TV reklamě

Vest v TV reklamě

Od léta jsou televizní reklamou podporovány velmi úspěšné makové krekry Makovky 90g, a to opět formou sponzorského vzkazu – „Ani za mák nudy při sledování Vašich oblíbených pořadů přejí krekry Makovky“. Nyní jsme pro Vás připravili vánoční variantu tohoto sponzorského vzkazu. Makovky můžete vidět na televizních obrazovkách TV Nova v průběhu celého prosince.

Ve vánoční kampani jsme nabídli slanou variantu slavnostního pohoštění výrobek Quadro mix 200g, který je nejprodávanější výrobek firmy Vest. Sponzorský vzkaz byl připraven pro TV Nova i Prima. Ve vánočním shonu si tak zákazníci mohli s Vestem notovat známou melodii písničky „Rolničky, rolničky, …“ v poněkud upravené verzi: „Tyčinky, preclíky od Vestu ve Zlíně, veselé Vánoce v každé rodině“. V roce 2014 jsme vysílali také reklamní spot.

Velikonocích jste mohli získat výrobky Vest v SMS soutěži pořadu Prostřeno na TV Prima. Pět výherců obdrželo 3kg mix našich výrobků, sadu osušky a ručníku a flash disk ve tvaru rybky. Připomněli jsme si tak výročí 20 let Vest, které letos slavíme.

Velikonoční období loni patřilo výrobkové řadě Tuty krekry. Jako sponzora pořadu jste je mohli vidět na TV Nova a u pořadu Prostřeno na TV Prima. Ukázku spotu naleznete zde. Pro vysílání byly připraveny tři varianty spotů pro každou chuťovou variantu zvlášť. Během celého roku probíhaly ochutnávky, na kterých byly zdarma k dispozici promo vzorky krekrů. O rok dříve jsme se seznámili na televizích Prima a Barrandov s rodinkou Vestíkovi. Reklamní spoty a několikaminutový sitcom jsou ke shlednutí zde.