Přejít na hlavní obsah

Naše produkty jste mohli ochutnat na Mezinárodním dětském filmovém festivalu ve Zlíně!

Naše produkty jste mohli ochutnat na Mezinárodním dětském filmovém festivalu ve Zlíně!

Naše firma Vest se opět stala součástí letošního ročníku Mezinárodního dětského filmového festivalu ve Zlíně. Jde o jednu z nejprestižnějších filmových událostí zaměřených na mladé diváky, a my jsme byli nadšeni, že jsme mohli být jeho součástí! Již 63. Zlín Film Festival nabídl desítky koncertů, výstav, besed a 295 filmů z 50 zemí celého světa.

Festival přilákal mnoho slavných osobností, které se podělily o své zkušenosti a talent s mladými filmovými nadšenci. Pozvání do Festival Café na náměstí Míru přijal manželský pár Zlata Adamovská a Petr Štěpánek a také herec Vladimír Kratina. Ve Zlatém jablku se fotilo a podepisovalo. Fanoušci si tam měli možnost odchytit například Vojtěcha Vodochovského, Hanu Vagnerovou, Jana Révaie nebo také Jitku Schneiderovou, či Lucii Vondráčkovou. Tito herci a mnoho dalších přispěli k jedinečné atmosféře festivalu, kde hlavní roli hrály filmy pro děti a mládež z celého světa.

Dvě české herecké osobnosti byly oceněny Zlatým střevíčkem za přínos kinematografii pro děti a mládež – herec a moderátor Pavel Nový a herečka Zlata Adamovská. Tereza Ramba a Jan Cina, to je dvojice herců, jejichž jména přibyla na Chodník slávy před Velkým kinem ve Zlíně.

A jaký by byl filmový festival bez pořádného občerstvení? Diváci si mohli při sledování svých oblíbených snímků vychutnat naše křupavé tyčinky a krekry, které jsme pro tuto příležitost připravili ve speciálních promo baleních.

Jsme nadšeni z možnosti podílet se na tak významné události a děkujeme vám za vaši neustálou podporu. Doufáme, že jste si filmy i naše pochutiny užili na maximum!