Přejít na hlavní obsah

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ POTRAVIN | VEST

Máte rádi vůni čerstvě upečeného pečiva? A chtěli byste se podílet na výrobě trvanlivých slaných pochutin, které konzumují lidé po celé republice i v zahraničí? Pojďte pracovat do Vestu! Aktuálně hledáme pracovníky do třísměnného provozu.

U nás kromě jiného najdete stabilitu. Více než dvacet zaměstnanců u nás pracuje více než deset let. Jsme největší rodinnou firmou v oboru trvanlivého slaného pečiva v ČR. V roce 2021 jsme oslavili už 25. výročí a pořád rosteme. Upečeme to spolu?

NÁPLŇ PRÁCE:

  • obsluha výrobních zařízení v potravinářské výrobě,
  • zodpovědnost za kvalitu a dodržování výrobního standardu, vedení předepsané dokumentace
  • příprava a dávkování surovin/ ukládání spotřebitelského balení do kartonů a ukládání na palety
  • směnný provoz.

POŽADUJEME:

  • základní vzdělání,
  • ochotu pracovat,
  • manuální zručnost,
  • spolehlivost a pečlivost.

NABÍZÍME:

  • ! náborový příspěvek 6 000 Kč ! (platí pro třísměnný provoz),
  • práci na HPP,
  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti s dlouholetou tradicí,
  • snadná dostupnost lokality,
  • možnost parkování soukromého vozidla či kola v areálu firmy,
  • široká škála firemních benefitů v podobě stravenek, narozeninových, prázdninových či vánočních odměn, zvýhodněné nákupy výrobků, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

PRACOVNÍ POMĚR:

práce na plný úvazek

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:

Záluští 420, Zlín-Louky (mapa ZDE)

UPEČEME TO SPOLU? Ozvěte se nám!

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky.

…nebo nás kontaktujte zde:

daniela.vecerkova@vestzlin.cz

777 717 807, 777 717 808

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 6 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot