Přejít na hlavní obsah

Darovali jsme více než šest tisíc tyčinek do první linie

Darovali jsme více než šest tisíc tyčinek do první linie

Koronavirus udeřil v tomto roce již podruhé. Doktoři, sestry, hygienici, pečovatelé a mnozí další čelí každý den obrovskému náporu. Proto jsme se rozhodli naše hrdiny v první linii potěšit. Celkem jsme rozdali přes 6 500 balení tyčinek!

Z celého srdce bych chtěla poděkovat všem zdravotníkům, hygienikům, pečovatelům a dalším sociálním pracovníkům za jejich maximální nasazení v této době, která je náročnou zkouškou pro nás všechny. Nemůžeme darovat roušky, respirátory nebo dezinfekci, tak jsme se rozhodli pomoci tím, co nám jde nejlépe. A to naším výborným slaným pečivem. Věřím, že naše tyčinky přinesou všem výše zmíněným v této komplikované době trochu radosti a alespoň na malou chvíli jim zpříjemní náročné dny,“ uvedla Jana Večerková, jednatelka společnosti Vest.

Během října jsme rozvezli více než 6 500 balení našich tyčinek. Slané dobroty od nás získaly tyto instituce: Krajská hygienická stanice Zlínského kraje, Krajská nemocnice Tomáše Bati a.s., Charita Zlín, Domov pro seniory Burešov, Domov pro seniory Lukov, Dětský domov Lazy, Dětské centrum Burešov.

Podobné množství tyčinek a preclíků jsme do první linie darovali už na jaře, kdy poprvé propukla pandemie nemoci Covid-19.

#spolecnetozvladneme