Přejít na hlavní obsah

Obchodní manažer/ka pro export | VEST

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na prodeji slaného pečiva takřka po celém světě? Máte šanci, právě obsazujeme pozici obchodní manažer/ka pro export!

  • Místo pracoviště: Záluští 420, Zlín-Louky (mapa ZDE)
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazyky: aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Benefity: motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • samostatná obchodní činnost, nabídka a prodej produktů společnosti
  • odpovědnost za budování a rozvoj obchodních vztahů se svěřenými zákazníky
  • aktivní vyhledávání nových zákazníků a nových možností prodejních aktivit
  • vyjednávání smluvních podmínek
  • tvorba analýz, příprava prodejních plánů, sběr dat týkajících se prodeje, odběratelů, tržních trendů, legislativních podmínek, konkurence a pod.
  • příprava, zajištění a účast na oborových zahraničních veletrzích a jiných prezentačních akcích
  • aktivní marketing

POŽADUJEME:

  • obchodní talent, reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řízení vozidla
  • aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
  • praxe v oboru – potravinářský sortiment výhodou
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, orientace v oboru a znalost prostředí
  • spolehlivost, samostatnost, flexibilitu, ambice a vysoké pracovní nasazení
  • práci s PC, znalost MS Office
  • připravenost jezdit do zahraničí

NABÍZÍME:

  • práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti
  • možnost pracovat pro českého potravinářského výrobce s více jak dvacetiletou tradicí
  • možnost seberealizace na zodpovědné pozici
  • motivační finanční ohodnocení na základě výkonu
  • benefity: motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

UPEČEME TO SPOLU? Ozvěte se nám!

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky.

…nebo nás kontaktujte zde:

daniela.vecerkova@vestzlin.cz

777 717 807

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 6 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot