Přejít na hlavní obsah

Obchodní asistent/ka pro export | VEST

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na prodeji slaného pečiva takřka po celém světě? Máte šanci, právě obsazujeme pozici obchodní asistent/ka pro export!

  • Místo pracoviště: Záluští 420, Zlín-Louky (mapa ZDE)
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazyky: aktivní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
  • Benefity: motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nabídka a prodej produktů společnosti
  • příjem a zpracování objednávek od zahraničních zákazníků,
  • telefonická a emailová komunikace se zákazníky a logistickými partnery v AJ,
  • řízení procesu zakázky ve spolupráci s obchodním oddělením a plánováním výroby, vč. zajištění dopravy
  • vystavování faktur, kontrola plateb a pohledávek,
  • sledování plnění termínů zakázek,
  • příprava podkladů pro export, např. celní služby, Intrastat, vývozní dokumenty dle příslušné legislativy,
  • příprava a zpracování prodejních dat, reporty, vedení administrativy
  • asistence při vytváření cenových nabídek,
  • řešení reklamací a potřeb zákazníků,
  • příprava, zajištění a účast na oborových zahraničních veletrzích a jiných prezentačních akcích,
  • zajištění a evidence rozesílání vzorků

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání s maturitou,
  • aktivní znalost angličtiny slovem i písmem podmínkou, další jazyk výhodou
  • znalost MS Office – Excel, World, Outlook
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, smysl pro týmovou práci, schopnost přizpůsobit se a učit novým věcem.
  • ochota cestovat
  • zkušenosti ze zahraničí (studijní či pracovní pobyt) výhodou

NABÍZÍME:

  • nástup ihned nebo dohodou,
  • perspektivní zaměstnání ve stabilní české firmě,
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv,
  • benefity: motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

UPEČEME TO SPOLU? Ozvěte se nám!

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky.

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 6 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot