Přejít na hlavní obsah

MANAŽER/KA NÁKUPU | VEST

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na výrobě slaného pečiva, na kterém si pochutnávají lidé nejen v Česku, ale i v zahraničí? Máte šanci, právě obsazujeme pozici manažer/ka nákupu obalů a surovin!

  • Místo pracoviště: Záluští 420, Zlín-Louky (mapa ZDE)
  • Pracovní poměr: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek dohodou
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Jazyky: angličtina (mírně pokročilá)
  • Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • nákup obalových materiálů pro potravinářské výrobky (fólie, kartony)
  • spolupráce při tvorbě designu obalu výrobků, kontrola textů a tiskových dat, finální objednání, komunikace s grafickým studiem a tiskárnami, orientace v technických výkresech výhodou
  • práce se svěřenou databází, vedení agendy všech dodavatelů, kontrola platební morálky
  • příprava a zpracování dat, vedení administrativy, výběrová řízení na dodavatele
  • spolupráce s obchodním týmem
  • zajištění správného toku informací napříč společností
  • spolupráce při tvorbě obchodní a marketingové strategie
  • kontrola obchodních smluv dodavatelů
  • nákup surovin pro potravinářskou výrobu (zástup)

POŽADUJEME:

  • SŠ s maturitou
  • obchodního ducha a reprezentativní vystupování
  • technické zaměření výhodou (nákup obalů),
  • pozitivní a komunikativní osobnost
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • znalost MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook,..)
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

NABÍZÍME:

  • práci na HPP
  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti s více jak 25letou tradicí
  • pěkné pracovní prostředí, příjemný kolektiv, snadná dostupnost lokality
  • možnost výuky anglického jazyka v pracovní době
  • parkování soukromého vozidla či kola v areálu firmy
  • možnost účasti na zahraničních veletrzích
  • firemní akce, zdarma vstupenky na kulturní akce dle nabídky
  • …a další benefity (stravenky, narozeninové, věrnostní odměny, zvýhodněné ceny u smluvních partnerů atd.)

NÁSTUP IHNED NEBO DLE DOHODY.

UPEČEME TO SPOLU? Ozvěte se nám!

Chráněno službou reCAPTCHA
Ochrana soukromí - Smluvní podmínky.

…nebo nás kontaktujte zde:

daniela.vecerkova@vestzlin.cz

777 717 807

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 6 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot